FAQ

 

Vše, co chcete vědět o Týmuj.cz a (ne)bojíte se na to zeptat. 

 

1. Co je to Týmuj?

Týmuj.cz je internetová služba, která pomáhá organizovat Vaše sportovní aktivity.

 

S Týmuj.cz dostane týmová souhra nový impuls a přenese se ze hřiště i do virtuálního prostoru. Díky této službě je jednoduché informovat o zápasech a trénincích, vést docházku, přidělovat úkoly, sdílet soubory a to všechno ve zcela soukromém prostoru. Prostě týmovat.

2. Kdo může tymuj.cz využít?
Jakýkoli kolektiv, který sportuje, pohybuje se nebo jinak aktivně tráví volný čas - vyložení amatéři, party sportujících nadšenců, ale také organizované týmy, kluby, oddíly, sdružení a další organizace a instituce. Vhodné jsou i pro jednotlivé sportovce, kteří si chtějí lépe organizovat své různé sportovní aktivity.
3. Je omezeno využití pouze na některé sporty?

Není. Týmuj.cz mohou využít všechny sportovní kolektivy: od fotbalistů, přes florbalisty, pozemní hokejistky, vodní pólisty, akvabely, až po dobrovolné hasiče nebo mažoretky. Důležitý je týmový duch.

4. Je služba Týmuj.cz opravdu pro každého člena týmu a sportovce?

Ano, hodí se pro každého člena týmu a sportovce. Stačí si najít svou roli.

  • Jsem trenér, kapitán, vedoucí týmu, manažer, bafuňář atd.

Mohu snadno a efektivně plánovat (zápasy, tréninky, akce,…), informovat (o zápasech, úkolech, soupeřích atd.), kontrolovat docházku, vést záznamy, sdílet soubory, získávat zpětnou vazbu, psát zprávy atd.

 

  • Jsem hráč, člen týmu

Na jednom místě se dozvím všechny podstatné informace, které se týkají mého týmu. Nejsem obtěžován bobtnající komunikací ve vlastním mailu. Scházím se se svými spoluhráči v soukromém online prostoru. Můžu nahrávat fotky, videa a prohlížet si to, co nahráli ostatní. Diskutuji, píšu zprávy, dostávám upozornění do mailu o všem podstatném. Mám svou osobní vizitku. Účastním se týmových soutěží o super ceny.

  • Jsem aktivní sportovec

Pod jedním uživatelským heslem jsem členem více týmů nebo sportovních kolektivů a mám tak vždy přehled o tom, co se v nich děje a co se mě bezprostředně týká. Týmuj.cz je mým osobním sportovním diářem.

  • Jsme tým!

Budujeme týmovou souhru online.
Máme svůj soukromý týmový prostor.
Soutěžíme o super ceny.
Máme nárok na slevy na sportovní zboží.
Máme místo pro týmové soubory a data.
Nemusíme nic instalovat ani pronajímat.
Máme to všechno zadarmo.
Týmujeme.

5. Co je třeba udělat pro založení týmu?

Nejdříve založte svůj vlastní účet na Týmuj.cz. V průběhu registrace budete vyzváni k založení týmu.

 

Jakmile zaregistrujete i tým, můžete doplnit jeho členy a pozvat je emailem do týmu. Pokud pozvání přijmou, průvodce je provede osobní registrací a pak budou automaticky zařazeni k Vašemu týmu. V praxi je to otázka pár minut, v kterých se může celý tým sejít na Týmuj.cz.

6. Liší se nějak role v týmu?

Ano, uživatelé mohou mít různé role.

 

  • Vlastník - osoba, která tým na tymuj.cz zaregistrovala jako první a pozvala do něj další členy. Jen vlastník má právo tým zrušit, nebo práva na vlastnictví týmu převést na jinou osobu. Pro každý tým existuje pouze jeden majitel. Vlastník týmu má také automaticky roli managera.
  • Správce (manager) - roli správce získává buď automaticky vlastník týmu, nebo kterákoli osoba vlastníkem pověřená (při přizvání spoluhráčů do týmu určuje vlastník jejich role). Správce má právo jmenovat další správce, upravovat volitelné položky, vést si poznámky k jednotlivým hráčům, které vidí pouze on sám, má prioritu v oznámeních směrem k týmu, zadává úkoly, plánuje události, zve členy týmu na zápasy atd.
  • Člen - vidí veškerý obsah týmových stránek, s výjimkou manažerských poznámek. Může upravovat pouze svůj profil, ale má právo plně komunikovat s ostatními členy týmu, aktivně se účastnit diskusí, hlasovat, odmítat úkoly, zadávat docházku, plánovat absence atd.
  • Host - má stejná práva jako člen, pouze je jeho statut oddělen v docházce a seznamu uživatelů. Statut host je určen pro všechny, kteří nejsou aktivními hráči či členy (např. kustod, maskot, věrný fanoušek atd.).

 

7. Kdo má přístup k našim stránkám?

Jen ten, koho sami pozvete. Pouze manager (správce) má právo rozesílat pozvánky do týmu. Pozvaný uživatel se musí nejprve registrovat na Týmuj.cz.

 

Přes obrannou zeď nemá šanci proniknout na Vaše týmové stránky nikdo, koho tam sami nepustíte. A když budete chtít někomu ze současného týmu zamezit přístup, dáte mu rovnou červenou a vyloučíte jej týmu. 

8. Mohu být členem více týmů na tymuj.cz?

Je to jen na Vás, Vaší sportovní vášni a počtu sportovních týmů a kolektivů, ve kterých jste aktivní. Stačí jedna osobní registrace a můžete se stát členem libovolného počtu týmů na Týmuj.cz. Jak říkáme my: Kolika týmů jsi členem, tolikrát jsi sportovcem...

 

V každém z týmů můžete mít jinou roli. Jednou vlastník či správce, podruhé člen a jinde zase host. Dle Vašeho reálného postavení v daném kolektivu. 

9. Je potřeba mít nějaké zvláštní technické nebo programové vybavení?
Nepotřebujete žádnou prvoligovou mašinu, stačí vlastnit obyčejný počítač s připojením na internet a můžete hned týmovat.
10. Kde najdu pomoc, pokud mám technické potíže nebo dotazy?

Mnoho užitečných rad a vysvětlení najdete v Nápovědě.

 

Pokud ani zde nenajdete odpověď, můžete kontaktovat správce aplikace:

- e-mailem na info@tymuj.cz

- zadáním dotazu do Fóra (jen pro zaregistrované)

 

11. Co to všechno stojí?

Týmová kasa zůstane ušetřena.

 

Tymuj.cz je zdarma a bez omezení.

Využijte naše služby v oblastech:
Strategie / Komunikace / Eventy / Digital