Registrace a přihlášení

Nejdříve zadejte hledanou frázi.

Registrace jednotlivce

Registrace týmu

Přístup do týmu na pozvánku

Přihlášení

*** 

 

Registrace jednotlivce

 

Prvním krokem je založení osobního účtu. K registraci je možné se dostat dvěma způsoby: 

  • vlastní iniciativou – kliknutím na položku Registrace na úvodní stránce www.tymuj.cz 

Dále je předpokládána registrace nového klubu

 

  

  • obdržením pozvánky od známého 

Tým je již založen, jste do něj přizván

 

 

Samotný formulář je ovšem shodný, rozdíl je jen v tom, že ve druhém případě se po vyplnění osobních údajů rovnou ocitnete v týmu, od nějž Vám přišla pozvánka.

 

Veškeré osobní údaje lze později změnit s výjimkou uživatelského (= přihlašovacího) jména. Proto se nad ním aspoň 2 vteřiny zamyslete.

Jestliže nevyplníte jméno a příjmení, bude Vaše přihlašovací jméno používáno místo těchto údajů i uvnitř aplikace.

 

Důležité: Stačí jen jedna osobní registrace, na kterou můžete být členem více týmů. V každém z nich můžete samozřejmě zastávat jinou roli. Není neobvyklé, že v jednom jste členem, ve druhém vlastníkem a v dalším třeba správcem (Více o týmových rolích v záložce Uživatel, týmové role).

 

 

Registrace týmu (družstva, party)

 

Pro založení nového týmu je třeba mít vytvořen osobní účet.

 

a) Nemáte vlastní účet

Klikněte na položku Registrace, kde nejdříve absolvujete proces osobní registrace, poté Vás průvodce navede k založení týmu. Celý proces je velice rychlý, během několika minut jste hotov. Matadoři to zvládnou i za pár vteřin:-)


 

b) Máte již vytvořený účet

Jste-li již členem nějakého týmu, máte samozřejmě také možnost vytvořit si (další) vlastní tým. Bezprostředně po přihlášení před vstupem do konkrétního týmu (= Moje týmy) je Vám tato možnost nabídnuta.

 

V obou případech budete po úspěšném vyplnění údajů k týmu nasměrováni průvodcem k dalšímu logickému kroku a tím je přizvání kolegů (v rámci modulu Soupiska) a zadání prvních akcí (modul Zápasy/události).

 

To, že nechcete vykonávat funkci správce týmu, by Vám nemělo bránit v založení týmu. Není nic jednoduššího než vytvořit tým, přizvat několik kolegů a pak se vzdát vlastnictví a/nebo správcovství ve prospěch aktivnějšího souputníka, který má pro tuto roli větší předpoklady.

 

Jediný způsob jak se stát členem existujícího týmu je akceptace pozvánky, jejíž prostřednictvím se Vás snaží přivábit aktuální správce.

 

   

Přístup do týmu na pozvánku

 

Na základě obdržené pozvánky je možné stát se členem již založeného týmu.

 

  1. V případě, že už máte na Týmuj založen osobní účet, stačí se jen po rozkliknutí zvacího odkazu přihlásit a tím pádem budete nasměrován rovnou do nového týmu.
  2. V opačném případě Vám nezbývá než se zaregistrovat, poté je cesta do týmu volná...

 

Správce Vám také rovnou přidělí status - týmovou roli (člen, host či správce). Pokud budete nespokojeni, požádejte jej o změnu.

 

Pozn. Oslovení použité ve zvacím e-mailu je jen dílem osoby, jež Vás zve. Není samozřejmě nutné použít toto oslovení jako uživatelské jméno, rozhodněte se sami. 

 

  

Přihlášení

 

Přihlášení je podmíněno správným zadáním údajů včetně velikosti písma, vliv může mít např. i zapnutý CAPS LOCK...

 

Zapomenete-li své přihlašovací údaje, mrkněte do e-mailové schránky, kde, pokud jste si jej uchovali, najdete e-mail, v kterém Vám tyto údaje zasíláme hned po registraci. Pokud ani tohle nevede nikam, jsme schopni údaje znovu poslat.

 

 

Využijte naše služby v oblastech:
Strategie / Komunikace / Eventy / Digital