FAQ

Vše, co chcete vědět o Týmuj a nebojíte se na to zeptat.

Co je to Týmuj?

Týmuj je online služba, která pomáhá organizovat aktivity ve sportovních týmech a skupinách.

Díky této službě jsou organizace akcí i týmová komunikace mnohem snadnější a rychlejší.

Jak je to s Týmuj na webu a v mobilu?

Na počítači nebo notebooku můžete využívat Týmuj na adrese www.tymuj.cz, v mobilu doporučujeme naši mobilní aplikaci Týmuj. Ta je dostupná pro systémy iOS i Android. Stáhnout ji můžete zde:

iOS: http://bit.ly/Tymuj-AppStore
Android: http://bit.ly/Tymuj-GooglePlay

Mobilní aplikace i webová stránka disponují stejnými funkcemi a všechna data jsou mezi aplikací a webem plně synchronizována. Každá změna, kterou provedete na webu, se tak zobrazí i na mobilu a naopak.

Kdo může Týmuj využít?

Jakýkoli tým, skupina nebo parta, která má ráda sport a aktivní trávení volného času.

Může jít o vrcholový sport, rekreační aktivity, sportování dětí nebo třeba o kolegy z práce, kteří si chodí po večerech zahrát do blízké tělocvičny. Stranou nejsou ani trenéři nebo lektoři, kteří vedou hodiny aerobicu, fitness či bojových sportů.

Je využití Týmuj omezeno pouze na některé sporty?

Není.

Týmuj mohou využít všechny sportovní kolektivy: od fotbalistů, přes florbalisty, pozemní hokejistky, vodní pólisty, akvabely, až po dobrovolné hasiče nebo mažoretky. Důležitý je týmový duch.

Používat Týmuj mohou i skupiny, které nejsou primárně sportovní, ale potřebují nástroj pro organizaci svých aktivit.

Najde si důvod pro používání Týmuj opravdu každý člen týmu?

Ano, Týmuj se hodí se pro každého člena týmu a sportovce. Stačí si najít svou roli.

Jsem trenér, kapitán, vedoucí týmu, lektor atd.

Mohu snadno a efektivně plánovat (zápasy, tréninky, akce,…), informovat (o zápasech, úkolech, soupeřích atd.), naplňovat své hodiny, kontrolovat docházku, vést záznamy, sdílet soubory, získávat zpětnou vazbu, psát zprávy atd.

Jsem hráč, člen týmu

Na jednom místě se dozvím všechny podstatné informace, které se týkají mého týmu. Můžu nahrávat fotky, videa a prohlížet si to, co nahráli ostatní. Diskutuji, píšu zprávy spoluhráčům a dostávám upozornění do mailu nebo do mobilu o všem podstatném.

Jsem host, rodič

V týmu sice sám nesportuji, ale podílím se na jeho aktivitách. Nebo jsem rodič a chci mít přehled o všem podstatném, co čeká týmu mé děti.

Co je třeba udělat pro založení týmu?

Nejdříve si založte svůj vlastní účet. To lze udělat na webu tymuj.cz i v mobilní aplikaci. Pro založení účtu je potřeba e-mailová adresa a heslo. Po dokončení registrace budete vyzváni k založení týmu.

Jakmile vytvoříte tým, můžete pozvat do týmu e-mailem nebo zvacím odkazem jednotlivé členy. Pokud pozvání přijmou, průvodce je provede osobní registrací a pak budou automaticky zařazeni k Vašemu týmu. V praxi to tedy může trvat jen pár minut, než se celý tým sejde na Týmuj.

Kdo má přístup k našim stránkám?

Jen ten, koho sami pozvete.

Pouze vlastník a správci týmu mají právo rozesílat pozvánky do týmu. Pozvaný uživatel se musí nejprve registrovat na Týmuj. Veškeré informace, které v týmu sdílíte jsou soukromé pouze pro váš tým a bez vašeho vědomí se k nim nikdo jiný nedostane.

Mohu být členem více týmů na Týmuj?

Samozřejmě!

Je to jen na Vás, Vaší sportovní vášni a počtu sportovních týmů, ve kterých jste aktivní. Stačí jedna osobní registrace a můžete se stát členem libovolného počtu týmů na Týmuj. O všech svých sportovních aktivitách tak budete mít přehled na jednom místě.

V každém z týmů můžete mít jinou roli. Jednou budete vystupovat jako vlastník či správce, jinde pouze jako člen.

Zapomněl jsem heslo nebo mám jiný technický problém.

Heslo si můžete obnovit na stránce https://app.tymuj.cz/password/regeneration, stačí zadat vaši e-mailovu adresu pod kterou jste se registrovali. Na e-mail, kterým jste se registrovali, vám následně přijde odkaz pro obnovu hesla.

Hesla jsou v databázi hashována funkcí bcrypt, nemůžeme vám tedy poslat vaše dosavadní heslo, ale budete si muset nastavit nové.

V případě jiného dotazu nebo problému se zkuste podívat do Popisu funkcí. Pokud ani zde nenajdete odpověď, můžete kontaktovat správce aplikace e-mailem na info@tymuj.cz nebo se nám ozvěte přes Facebook Týmuj.